اخبار موسسه
جلسه مجمع عمومی عادی هیأت امناء صندوق قرض الحسنه دانشجویان ایران در مورخ 1401/11/05 در محل حوزه ریاست جهاد دانشگاهی برگزار گردید.
شنبه 8 بهمن 1401
يكم شهريور ماه، سالروز گرامیداشت دانشمند و طبيب نامدار ايراني، شيخ الرئيس ابوعلي سينا و روز پزشك بر تمامي طبيبان فرزانه و جامعه پزشكي ایران اسلامی که مدافعان سلامت جامعه هستند مبارک باد.
سه شنبه 1 شهریور 1401
صندوق قرض الحسنه دانشجویان ایران رحلت جانسوز جانباز سرافراز حاج محمدحسین عنبری، پدر بزرگوار معاون مالی اعتباری صندوق آقای دکتر مهدی عنبری را به ایشان تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای آن مرحوم مغفرت و علوّ درجات و برای بازماندگان صبر و سلامتی مسئلت می نماید.
سه شنبه 24 اسفند 1400
صندوق در سال 1400 توفیق داشته تا 1093 فقره تسهیلات به ارزش 73 میلیارد ریال ثبت و پرداخت نماید که این عدد افزایش صد درصدی نسبت به سال گذشته را نشان می دهد.
یکشنبه 22 اسفند 1400
صندوق قرض الحسنه دانشجویان ایران طی توافق با شرکت نامیرا کالا، امکان خرید اقساطی محصولات ایرانی این شرکت با برند ایونتا را، ویژه اعضای محترم جهاد دانشگاهی در استان تهران فراهم نموده است.
چهار شنبه 4 اسفند 1400
پیام تسلیت صندوق قرض الحسنه دانشجویان ایران، خدمت برادر ارجمند جناب آقای دکتر سیدمحمدجوادشوشتری؛ مشاور و رییس محترم حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی و عضو محترم هیات مدیره صندوق قرض‌الحسنه دانشجویان ایران
سه شنبه 12 بهمن 1400
نمایشگاه دستاوردهای جهاد با هدف معرفی مهم‌ترین دستاوردهای این نهاد در حوزه‌ پژوهش و فناوری، فرهنگ، آموزش و کارآفرینی و تجاری‌سازی و اقتصاد دانش‌بنیان و با شعار باور توان ملی، مدیریت جهادی، نوآوری...
شنبه 11 دی 1400
پیام تسلیت صندوق قرض الحسنه دانشجویان ایران، خدمت برادر ارجمند جناب آقای دکتر مسعود حبیبی؛ رئیس محترم سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران و عضو محترم هیات امنای صندوق...
چهار شنبه 17 آذر 1400
آیین بزرگداشت روز دانشجو در دانشگاه علم و فرهنگ با حضور دکتر حمیدرضا طیبی رییس جهاددانشگاهی و دکتر سید سعید هاشمی رییس دانشگاه علم و فرهنگ و جمعی از دانشجویان این دانشگاه روز شانزدهم آذرماه سال جاری برگزار شد.
چهار شنبه 17 آذر 1400
به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، دکتر حمیدرضا طیبی رییس جهاددانشگاهی طی احکامی؛ دکتر عیسی علیزاده را به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی و امور مجلس، و دکتر جمال رحیمیان را به عنوان سرپرست معاونت فرهنگی این نهاد منصوب نمودند.
سه شنبه 16 آذر 1400
پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به دانشجویان و فراگیران دوره‌های آموزشی جهاددانشگاهی حداکثر به مبلغ ۳۰۰ میلیون ریال
شنبه 22 آبان 1400
مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه دانشجویان ایران در گفت‌وگو با خبرگزاری ایکنا، به مناسبت سالگرد تأسیس این صندوق به بیان نکاتی درباره فعالیت‌ها و رسالت آن پرداخت...
چهار شنبه 19 آبان 1400
به گزارش خبرگزاری ایکنا: معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی گفت: برنامه صندوق قرض‌الحسنه جهاددانشگاهی در افق ۱۴۰۴ این است که بتواند به ۷۵ درصد دانشجویان کشور خدمات مالی ارائه دهد.
چهار شنبه 19 آبان 1400
12345678910...