آخرین جلسه هیات مدیره صندوق قرض الحسنه دانشجویان ایران در سال 1400 برگزار گردید.
یکشنبه 22 اسفند 1400 بازدید: 1066

 

آخرین جلسه هیات مدیره صندوق قرض الحسنه دانشجویان ایران در سال 1400 برگزار گردید.

در این جلسه چند ساعته که در مورخ 1400/12/18 برگزار شد، کلیه اعضای محترم هیات مدیره حضور به هم رساندند که اسامی این عزیزان به شرح ذیل می باشد؛

جناب آقای دکتر منصورجمالی، دکتر سیدمحمدجواد شوشتری، دکتر سید سعید هاشمی، دکتر علیرضا بهرامی، خانم افسانه بیات، دکتر محمود علیگو، محمدحسین مطهری

در این جلسه مدیر عامل صندوق جناب آقای دکتر علیگو ضمن تشکر از حضور مستمر و فعال اعضای محترم هیات مدیره، به ارایه گزارش مالی سال 1400 و تشریح روند فعالیت‌های صندوق در سال جاری پرداختند. به گفته مدیر عامل صندوق، در سال جاری افزایش چشمگیری در جذب منابع خیریه و افزایش مشارکت خیرین دانشگاهی دیده می شود که این مهم مدیون تلاش‌های بی وقفه و جهادی معاون جذب منابع صندوق سرکار خانم افسانه بیات می باشد. به طوری که موجودی حساب‌های خیرین صندوق از 46 میلیارد ریال در پایان سال 1399 به حدود 93 میلیارد ریال در پایان سال جاری افزایش یافته است.

از دیگر سو و با تلاش خالصانه و جهادی کلیه کارکنان صندوق، آمار قابل توجهی در ارایه خدمات و تسهیلات متنوع به دانشجویان، دانشگاهیان و جهادگران دانشگاهی به ثبت رسیده است. به گفته دکتر علیگو صندوق در سال 1400 توفیق داشته تا 1093 فقره تسهیلات به ارزش 73 میلیارد ریال ثبت و و به دانشجویان نیازمند پرداخت نماید که این عدد افزایش صد درصدی نسبت به سال گذشته را نشان می دهد.

در پایان این جلسه رئیس هیات مدیره جناب آقای دکتر عیسی علیزاده ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش‌های خالصانه کلیه اعضای صندوق قرض الحسنه دانشجویان، ماهیت فعالیت صندوق را معنوی و فرهنگی توصیف کردند و حضور آن را منشأ خیرات و برکات فراوان برای مجموعه جهاددانشگاهی دانستند. همچنین ابراز امیدواری کردند که در سال جدید با تلاش و تقویت روحیه جهادی صندوق  بتواند سیر پیشرفت و ارایه خدمات خود را به دانشجویان عزیز ارتقا دهد.

گالری تصاویر
1