پیام تبریک رییس جهاددانشگاهی به مناسبت فرارسیدن روز پزشک
دوشنبه 1 شهریور 1400 بازدید: 863

 

پیام تبریک رییس جهاددانشگاهی به مناسبت فرارسیدن روز پزشک

رییس جهاددانشگاهی در پیامی فرارسیدن روز پزشک، زادروز نابغه شرق، حکیم ابوعلی سینا را به جامعه پزشکی ایران و به ویژه همکاران پزشک در جهاددانشگاهی تبریک گفت و از تلاش‌ها و خدمات این عزیزان به مردم در راه مقدس شفای آلام دردمندان و حفظ و ارتقای سلامت جامعه قدردانی کرد.

 

به گزارش ایسنا، در پیام تبریک دکتر حمیدرضا طیبی، رییس جهاددانشگاهی به مناسبت فرارسیدن روز پزشک آمده است:

 

بسم‌الله الرحمن الرحیم

فرارسیدن روز پزشک، زادروز نابغه شرق، حکیم ابوعلی سینا را به جامعه پزشکی ایران و به ویژه همکاران پزشکم در جهاد دانشگاهی تبریک می‌گویم و به نوبه‌ی خود از تلاش‌ها و خدمات این عزیزان به مردم در راه مقدس شفای آلام دردمندان و حفظ و ارتقای سلامت جامعه قدردانی می‌نمایم. 

خوشبختانه، امروز شبکه گسترده مراکز ارایه خدمات تشخیصی، درمانی و مشاوره‌ای حوزه پزشکی این نهاد در سراسر کشور با ۲۰۰۰۰۰۰ نفر مراجعه در سال در حال خدمت رسانی هستند؛ مجموعه مراکزی که در شرایط همه‌گیری بیماری کووید ۱۹ با تلاش جهادی و فداکاری جهادگران این حوزه با افتخار مشغول به فعالیتند.

همچنین در این روز، جا دارد از همکاران فقیدمان مرحوم دکتر سیدمصطفی فاطمی، جراح دندانپزشک و زنده یاد دکتر پروانه فرزانه، متخصص زیست‌پزشکی و ایمنی‌شناسی که در سال ۹۹ به رحمت الهی پیوستند، یاد کنیم و بار دیگر از خداوند سبحان برای ارواح عروج کرده این خادمان سلامت طلب رحمت و مغفرت نماییم.