جلسه هم‌اندیشی خیرین دانشگاهی صندوق قرض‌الحسنه دانشجویان ایران و اساتید دانشگاه علوم پزشکی تهران
سه شنبه 25 شهریور 1399 بازدید: 326

 

جلسه هم‌اندیشی خیرین دانشگاهی صندوق قرض‌الحسنه دانشجویان ایران و اساتید دانشگاه علوم پزشکی تهران

 

به گزارش روابط عمومی صندوق قرض‌الحسنه دانشجویان ایران، جلسه هم‌اندیشی خیرین دانشگاه علوم پزشکی تهران در سالن شهید صبوری معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی در روز یک‌شنبه مورخ 23/06/1399 با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

این هم‌اندیشی در شرایط ناخواسته و هم‌زمانی همه‌گیری ویروس کرونا و الزام در آموزش‌ها در بستر وب و فضای مجازی تشکیل شد. رویکرد این جلسه اعطای خدمات وتسهیلات بر پایه تکنولوژی‌های آموزشی مانند اعطای تسهیلات درقالب خرید لپ‌تاپ، گوشی‌های هوشمند، خدمات متناسب با شرایط حاضر با توجه به موقعیت مکانی دانشجو و ... ادامه پیدا کرد.

در این جلسه، جناب آقای دکتر عیسی علیزاده معاون فرهنگی جهاددانشگاهی، جناب آقای دکتر محمود علیگو مدیرعامل صندوق، سرکار خانم بیات معاون جذب منابع صندوق، جناب آقای دکتر محمد حسین پورغریب معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی، جناب آقای دکتر منصور جمالی زواره از خیرین پیشکسوت دانشگاهی و سایر اساتید و خیرین دانشگاهی به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود در راستای اعطای تسهیلات آسان در این شرایط حاضر پرداختند.

در ابتدا سرکار خانم بیات به مرور روند جذب منابع در طی 20 سال فعالیت صندوق و همچنین میزبانی اساتید پیشکسوت و جوان که از متولدین دهه‌های 10 تا 60 بودند پرداختند. همچنین ایشان با اشاره به اساتید جوانی که سالیان نه چندان دور، از امکانات و تسهیلات صندوق بهره برده و اینک خود از خیرین هستند، بر گسترش بستر این خدمات نوپا و نوین تأکید کردند.

در ادامه جناب آقای دکتر جمالی، از تشکیل صندوق در روزهای اولیه با همکاری چندین نفر از دوستان و همکاران خود پرداخته و بر لزوم شناسایی و اولویت‌بندی دانشجویان نیازمند در شرایط کرونایی توصیه کردند.

پس از بحث و تبادل نظر بین حاضرین در جلسه، مقرر شد جهاددانشگاهی و دانشگاه علوم پزشکی تهران طی همکاری دوجانبه، منابعی در راستای تهیه اقلام و وسایل کمک آموزشی از قبیل لپ‌تاپ، گوشی‌های هوشمند و ... تهیه کرده و از دانشجویان نیازمند حمایت کنند.

در پایان از سایر خیرین و نیکوکاران تقاضا شد تا در حد توان و در مسیر حمایت‌های دانشجویی به این مهم کمک کرده و هم قدم صندوق در این مسیر باشند.

گالری تصاویر
1
2
3
4
5
6
7
8