دومین جلسه هم‌اندیشی خیرین دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد.
چهار شنبه 29 مرداد 1399 بازدید: 402

 

دومین جلسه هم‌اندیشی خیرین دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق قرض‌الحسنه دانشجویان ایران، دومین جلسه هم‌اندیشی خیرین دانشگاه علامه طباطبایی در سالن اجتماعات خبرگزاری بین‌المللی قرآنی (ایکنا) در روز دوشنبه مورخ 27/05/1399 با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

این هم‌اندیشی که با در نظر گرفتن شرایط ناخواسته در زمان همه‌گیری ویروس کرونا و الزام در آموزش‌ها در بستر وب و فضای مجازی تشکیل شد، با رویکرد خدمات نوین بر پایه تکنولوژی‌های روز مانند اعطای تسهیلات درقالب خرید لپ‌تاپ، گوشی‌های هوشمند، خدمات متناسب با شرایط حاضر با توجه به موقعیت مکانی دانشجو و ... ادامه پیدا کرد.

در این جلسه، جناب آقای دکتر عیسی علیزاده معاون فرهنگی جهاددانشگاهی، جناب آقای دکتر محمدرضا کارگری خیّر حوزه دانشگاهی، سرکار خانم دکتر مهری‌السادات موسوی رئیس جهاددانشگاهی واحد علامه طباطبایی و سایر مدعوین به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود در این زمینه پرداختند.

در ادامه سرکار خانم افسانه بیات معاون جذب منابع صندوق قرض‌الحسنه دانشجویان ایران به تشریح و مقایسه عملکرد یکساله صندوق در دانشگاه علامه طباطبایی پرداخته و با محوریت الزام ورود به عرصه‌های نوین با توجه به شرایط به‌وجود ‌آمده گزارش‌‌ خود را بیان نمودند.

در پایان از خیّرین دانشگاه علامه طباطباییآقایان محمدرضا کارگری، محمدحسن خداوردی و مجید کمپانی که در سال گذشته از طریق کمک‌های مالی و معنوی در جهت دستیابی به اهداف صندوق و مساعدت دانشجویان نیازمند یاریگر صندوق قرض‌الحسنه دانشجویان ایران بودند با اهداء لوح سپاس و تندیس تقدیر و تشکر بعمل آمد.

گالری تصاویر
1
2
3