آغاز سال تحصیلی جدید
دوشنبه 2 مهر 1397 بازدید: 893

روابط عمومی صندوق قرض الحسنه دانشجویان طی صدور پیامی آغاز سال تحصیلی جدید را به دانشجویان تبریک گفت. متن پيام به شرح ذيل است:

 

هل یستوی الذین یعلمون والذین هم لایعلمون؟

آنان که محیط فضل و آداب شدند        در جمع کمال شمع اصحاب شدند

 

آغاز سال تحصیلی نو را که سرآغاز رویش و طراوت در بوستان عشق و محبت است به تمامی خیرین ارجمند و  فرهیخته و دانشجویان تبریک می گوییم و از خداوند منان برای تمامی عزیزان توفیق روز افزون همراه با شکوفایی و سربلندی مسئلت داریم.

مهر امسال متبرک است به نام و یاد سیدالشهدا ؛ امام حسین (ع) و امیدوارم به یمن این تقارن اغاز حضور شما در عرصه دانش آغازی آزاد اندیشانه و حق طلبانه باشد.

اميد است به فضل الهي، در طول سال تحصيلي جديد در جهت تهذيب، خود سازی و علم اندوزی، تلاش مضاعف نموده و در آينده با علم و معرفت بيشتر در جهت پيشرفت كشور عزیزمان ایران اسلامی مثمر ثمر باشيم. همچنين اميد است دانشجويان گرامی جديدالورود در سال تحصيلي پیش رو با تلاش، کوشش و انگيزه‌ والای دانش طلبي، در جهت ارتقای سطح علمي و تعمق باورهای دینی و توانایی های فرهنگی گامهای موثری بر‌دارند

ورود به دانشگاه، آغاز بصيرتي جديد براي كسب علم و معرفت و پي بردن به متن پنهانِ در قلم است. شروعي براي جوشش خلاقيت و ترويج فرهنگ و علم آموزي همراه با اخلاقيات در جهت رسالت تكريم خود و ديگران. دانشگاه بهترين فرصت براي آموختن زندگي بهتر و مهيا شدن براي ورود به عرصه خدمت است.