بازدید علی جعفریان در جشن دانشجویان ورودی جدید ازغرفه صندوق قرض الحسنه دانشجویان:
یکشنبه 2 مهر 1396 بازدید: 580

 

بازدید علی جعفریان در جشن دانشجویان ورودی جدید ازغرفه صندوق قرض الحسنه دانشجویان:

پیش از ظهر روز شنبه 1 مهر 96 تعداد کثیری از دانشجویان ورودی جدید دانشگاه علوم پزشکی تهران به همراه خانواده‌های خود در مراسم یکپارچه آغاز سال تحصیلی که در سالن اجتماعات ستاد مرکزی این دانشگاه برگزار شد، حضور یافتند و ضمن آشنایی با دانشگاه و قسمتهای آن، با اهداف متعالی نماد آموزش عالی کشور بیعت کردند.

در حاشیه این مراسم رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران با حضور در غرفه صندوق قرض الحسنه دانشجویان ایران از چگونگی استقبال دانشجویان از تسهیلات ویژه دانشجویان آگاهی یافتند و از جهادگاران صندوق قرض الحسنه دانشجویان تشکر کرد.

خانم بیات یکی از معاونین صندوق قرض الحسنه دانشجویان ایران  ضمن تشریح وام های صندوق به آقای دکتر جعفریان و هیات همراه، تعداد دانشجویان  عضو صندوق را بیش از 18 هزار نفر و تعداد تسهیلات دریافتی دانشجویان در سال گذشته را بیش از 1200 فقره بیان کرد .

وی با اشاره به این مطلب که سال گذشته صندوق بیش از 28 میلیارد تومان گردش مالی داشته است گفت مقدار قابل توجه  بودجه این گردش مالی از سپرده های اساتید دانشگاه تامین شده است.

در پایان گفتنی است که  جمع زیادی از خیرین صندوق قرض الحسنه به اتفاق دانشجویان، رؤسای دانشکده های دانشگاه علوم پزشکی تهران و معاونین ایشان نیز از غرفه صندوق بازدید کردند.

گالری تصاویر
1
2
3
4
5
6