حضور صندوق قرض الحسنه دانشجویان ایران در جشن یکپارچه دانشجویان ورودی جدید دانشگاه علوم پزشکی :
یکشنبه 2 مهر 1396 بازدید: 480

حضور صندوق قرض الحسنه دانشجویان ایران در جشن یکپارچه دانشجویان ورودی جدید دانشگاه علوم پزشکی :

به گزارش روابط عمومی صندوق قرض الحسنه دانشجویان ایران، همزمان با برپایی جشن یکپارچه دانشجویان ورودی جدید دانشگاه علوم پزشکی تهران، غرفه صندوق قرض الحسنه  به‌منظور آگاهی دادن به دانشجویان و جلب حمایت و مشارکت در امور خیر به فعالیت پرداخت.

این غرفه که در تاریخ یکم مهرماه در سالن اجتماعات مرکزی دانشگاه تهران برگزار شد، مورد استقبال دانشجویان و اساتید خیر قرار گرفت .

غرفه صندوق قرض الحسنه دانشجویان  نیز با هدف معرفی کانون خیرین دانشگاهی و تعامل مالی دانشجویان و اساتید و اشاعه فرهنگ عمل خیر و همچنین تأمین  مالی دانشجویان فعالیت داشت.

در راستای برپایی این غرفه تعداد بی‌شماری از مدعوین این جشن و مدیران دانشکده های دانشگاه  علوم پزشکی از غرفه دیدن کردند و از نزدیک در جریان فعالیت‌های صندوق و میزان تسهیلات قرار گرفتند.

دکتر علی جعفریان رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز ضمن بازدید از غرفه صندوق قرض الحسنه با آگاهی یافتن از تسهیلات صندوق و خیرین دانشگاهی حضور صندوق را منشاء خیر و برکت برای دانشگاهیان دانستند.

قابل‌ملاحظه است بیش از 300 بازدیدکننده از غرفه دیدن و با دریافت بسته‌های معرفی کانون با نیازها و فعالیت‌های صندوق آشنا شدند.

 

گالری تصاویر
1
2
3
4
5
6